نقشه های گاراژ تک ماشین

برخی از شما ممکن است پروژه جدیدی داشته باشید که فردی زیر 12 اینچ داشته باشد. روش انجام این کار این است که مطمئن شوید اگر کار بیش از حد بزرگ است ، می خواهید یک پیمانکار دارای مجوز برای یک ساختمان تجاری بگیرید. امروزه انواع مختلفی از آنها وجود دارد بنابراین اطمینان حاصل کنید که آنچه را قادر به انجام بهترین کار برای شماست انجام می دهید. این جایی است که شما می توانید با اطلاعات این اطلاعات را یاد بگیرید

فرض این است که قیمت گاراژهای 34 فوت – 48 دلار برای هر فوت مربع برای هر نوع گاراژ ، فقط برنامه های اصلی گاراژ شما. به طور کلی اگر برنامه های گاراژ شامل محل های زندگی باشد ، ایده کاملاً مطمئن است که هزینه گاراژ در هر متر مربع. فوت برای تولید خانه هزینه هر فوت مربع هزینه دارد. نقشه های گاراژ شما بسیار شبیه یک خانه است ، هرچقدر هزینه ساخت گاراژ به ازای هر  دکوراسیون داخلی منزل   فوت مربع به یک ملک نزدیکتر باشد. فرض دیگر مورد بحث. این است که پیمانکار ساختمان انتخابی شما در حال ساخت گاراژ است تا بتواند. اگر بخواهید مقداری یا همه کارها را برای خود انجام دهید ، بدیهی است که در هزینه گاراژ خود کمی صرفه جویی خواهید کرد.

برای کشیدن ساختمان شما را قادر می سازد ابتدا به طور برنامه ریزی نشده از برنامه ریزی / توسعه دولت دولت برای بازسازی ساختمان بازدید کرده و محصولی را که آنها نیاز دارند درخواست کنید. به عنوان مثال چاپهای آبی خانگی ، نظرسنجی با سایت مشخص شده در خانه ، آزمایش خاک ، گواهینامه رانندگی ، دفترچه چک و بسیاری موارد دیگر. انواع مجوزهای مورد نیاز شامل درجه بندی ، مجوز آبریز و اجازه خانه است. قوانین ، مقررات و بازرسی ها را درخواست کنید ، اکثر دفاتر برنامه ریزی و توسعه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

طراحی داخلی می تواند مکانی فرآیندی برای شکل دادن به تجربه فضای داخلی و دستکاری کامل آن باشد. اگر فقط نحوه استفاده از همه فضا و استفاده از مبلمان و وسایل مناسب را داشته باشید ، یک خانه کوچک می تواند بزرگتر به نظر برسد. در واقع ، سه راهنمای اساسی در مورد طراحی داخلی موفقیت آمیز وجود دارد – چه اتاق شما کوچکتر باشد و چه عظیم. طراحی داخلی تنها در صورتی موفقیت آمیز تلقی می شود که بسیار کاربردی بیانگر خلق و خوی باشد و احساس هماهنگی به نمایش بگذارد.

چه اضافاتی را اضافه می کنید؟ اکثر پیمانکاران در زمینه ریختن سیمان و ایجاد پایه و اساس در استخر شما تخصص دارند. با این حال ، به راحتی می توانید دیگران را به محوطه سازی ، کاشی و عرشه های منطقه اصلی اضافه کنید. دانستن اینکه یک پیمانکار آماده است چه کاری انجام می دهد و اطمینان حاصل کنید که این انتظارات شما را برآورده می کند برای استخر مناسب لازم است.

هنگامی که افراد به دنبال کار متفاوت و بهینه ای هستند که هر بار انجام می شود ، استخدام یک پیمانکار عمومی مفید خواهد بود زیرا آنها می توانند همه کارها را در یک شخص انجام دهند. هر کاری که به طور طبیعی انجام می شود نیز خیلی سریع انجام می شود. آنها همه ابزار مناسب برای بهبود شغلی را دارند که به سرعت نادیده می گیرند.

آنها به طرز باورنکردنی بسیاری از طرح های ارائه شده دارند که بسیاری از آنها می توانند خانه های آنها را منحصر به فرد کرده و متناسب با نیازهای آنها باشند. اگر هدف اصلی شما باشد ، واقعاً می تواند مقداری ارزش برای خانه فرد ایجاد کند و به فروش خانه شما کمک کند. به غیر از این ، واقعاً خیلی خوب است که به خانه ای نیاز داشته باشید که آرایش موی حرفه ای به ارمغان آورده باشد!